Nawigacja

 • Dnia 15.09.2017r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję „Sprzątania świata”, która w tym roku przebiegała pod nazwą „Nie ma śmieci – są surowce”.

  Akcję tę dzieci  rozpoczęły od przekazania informacji na temat tego przedsięwzięcia. Następnie wykonały organizery wykorzystując różnego rodzaju surowce wtórne.

  Na zakończenie wszyscy uczestniczyli w sprzątaniu terenu wokół szkoły.

 • Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”  jest to akcja informacyjno- edukacyjna zaprojektowana przede wszystkim z myślą o uczniach szkół podstawowych. Głównym celem projektu, będącym inicjatywą Departamentu Komunikacji Społecznej MSWiA oraz Biura Prewencji Komendy Głównej Policji jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa, poprzez systematyczne prowadzenie działań profilaktycznych i edukacyjnych.

 •  

  Od 18.09.2017 r. do 20.09.2017 r. odbędą się Rekolekcje 

   w  Kościele Parafialnym w Wałdowie

  dla klas  I- VI Szkoły Podstawowej w Zalesiu

  od godz.11.00 do 12.30.

 • Dnia 13 września nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych zorganizowanych na hali Krajna Arena w Sępólnie Kraj. Wspólne ćwiczenia gimnastyczne oraz gry i zabawy ruchowe uczą dzieci umiejętności współpracy w grupie, rozwijają ich sprawność fizyczną, a przede wszystkim są dobrą zabawą. Uczniowie chętnie i z zaangażowaniem uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego prowadzonych na pełnowymiarowej hali sportowej.             

liczba odwiedzin: 106896

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  Szkoła Podstawowa Zalesie 36
  89-400 Sępólno Kraj.
 • 52 388 20 32

Galeria zdjęć