• Realizacja programu „Akademia Lubella”.

• Uczniowie klasy VI wzięli udział w programie edukacyjnym na temat zdrowego stylu życia. Celem programu jest edukacja młodzieży na temat potrzeby różnicowania produktów w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. W ramach programu uczniowie poznali zasady komponowania zróżnicowanych, wartościowych posiłków, ale również prawidłowych zachowań związanych z niemarnowaniem jedzenia i doceniania samodzielnego przygotowywania posiłków, a także wartości płynących ze wspólnego spożywania posiłków. Zrealizowaliśmy następujące tematy: Wiesz czego potrzebujesz, by zdrowo żyć?, Szanujesz i mądrze wykorzystujesz?, Gotujesz i mądrze wykorzystujesz!

Zdrowy styl życia to nie rezygnacja z przyjemności jedzenia, to świadome i umiarkowane spożywanie oraz czerpanie radości z dobrego jedzenia.

Nauczyciel techniki

• ŚWIĄTECZNY ANIOŁEK!

• Dnia 21.12.2023r. zostały wręczone dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu zorganizowanego przez opiekuna SKO pod nazwą „Świąteczny aniołek”.

Komisja konkursowa w składzie: Dorota Rusiniak, Jagoda Kalinowska, Kamila Folega, Karolina Józefko oceniała prace w trzech kategoriach i wyłoniła następujących zwycięzców:

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:

I miejsce – Aleks Sucharski

II miejsce - Jan Brzeziński

Wyróżnienie - Błażej Grzeca

KLASY I-III:

I miejsce - Klaudia Lutowska

II miejsce – Wiktoria Borowicz

III miejsce – Paweł Pydynkowski

Wyróżnienie – Antonina Musiał – Krysiak

KLASY IV-VII:

I miejsce – Wiktoria Kaniewska

II miejsce – Agata Frukacz

III miejsce – Laura Brauer

Wyróżnienie – Bartosz Pietruś

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Sępólnie Kr.

W konkursie tym wzięli udział również: Lena Brzezińska, Karolina Nawrocka, Amelia Szewe, Antoni Szewe, Jan Sucharski, Nikodem Murawski, Marta Kowalska, Teodor Frőhlke, Emilia Zdrojewska, Hanna Zdrojewska, Anna Kowalska, Edward Kowalski. Wszyscy otrzymali dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i zachęcam od udziału w kolejnych.

Opiekun SKO

Dorota Rusiniak